Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Zapraszam na cykl trzech postów opisujący pomoce dydaktyczne, które pomogą rodzicom przygotować dziecko poznawczo do przedszkola/szkoły i umilą mu tym pracę w domu.

Wrzesień - koniec wakacji, początek jesieni. W przyrodzie zachodzą piękne zmiany, które uwielbiam obserwować. Zależało mi, aby właśnie taka była sceneria tych postów, taka przejściowa :)

Jedno jest nieuniknione... nowy rok szkolny przed nami.

Często przynosi on wiele stresu dla dzieci, rodziców i nauczycieli.

Lecz gdyby postawić na dobre przygotowanie dziecka poznawczo, można by mu zaoszczędzić wiele niepowodzeń już w pierwszych miesiącach nowego roku szkolnego.

Jako, że pracowałam w przedszkolu i szkole, mam świadomość, że praca z dzieckiem w samej placówce się nie kończy. Poznawanie i uczenie się nowych umiejętności w przedszkolu i szkole to jedno, a utrwalanie ich to drugie. Zazwyczaj materiał powtarza się wspólnie z dzieckiem w domu, dlatego chciałabym Wam pokazać przy pomocy jakich pozycji można wspomóc dziecko w nabywaniu i utrwalaniu nowych kompetencji, a przy tym świetnie się razem bawić!

Przedstawię Wam kilka pomocy od Wydawnictwa Wir, które pomogą w pracy nad trzema funkcjami:

  1. słuchowymi
  2. wzrokowymi
  3. ćwiczeniami małej motoryki

Zapraszam!


Nieważne czy Twoje dziecko rozpoczyna naukę w przedszkolu czy szkole. Zobaczysz, że pomoce te przydadzą się dla każdego dziecka, niezależnie od wieku.

  • Data utworzenia: 30 sierpnia 2019, 20:29
  • Kategoria: brak
  • Tagi:

Kontakt

  • 82-300 Elbląg
  • Poland
Media społecznościowe:

Wyślij wiadomość